axtoria

Konstrukcje do tablic interaktywnych

Konstrukcje do tablic interaktywnych to specyjalne konstrukcje, które pozwalają na zamontowanie dowolnej tablicy interaktywnej pochodzącej od dowolnego producenta oraz w dowolnym rozmiarze.

Zasadniczą cechą tego rozwiązania jest to, że konstrukcje te posiadają płynną regulację wysokości, razem z projekrorem.Tablica interaktywna dzięki temu jest zawsze gotowa do pracy, bez konieczności jej kalibrowania w przypadku zmianypołożenia tablicy względem projektora.

Zastosowanie regulacji eysokości tablicy jest szczególnie przydatne wówczs kiedy nauczamy dzieci młodsze o różnym wzroście.

Zmianę wysokości położenia tablicy realizujemyna dwa sposoby.Jest to regulacja za pomocą siłownika gazowego lub siłownika elektrycznego.Konstrukcja posiada z tyłu półkę na której można postawić laptopa.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.