axtoria

KARTA PRODUKTU

drukuj

Index: GZ 2B1
Producent: Vittoria

Georgio Z (dwustronny) 707x1000mm

Georgio Z - to stojak reklamowy przystosowany do umieszczania informacji za pomocą kredy piszącej zielonej, lub za pomocą magnesów.

Jest on wykonany na bazie ramki zatrzaskowej co pozwala dodatkowo zabezpieczyć folią antyrefleksyjną zamieszczone informacje - dlatego, że idea działania ramy zatrzaskowej polega na tym, że można otworzyć boki ramy i bardzo łatwo wyjąć folię.

Dostępność: na magazynie

Opis produktu

  • Ramę tablicy w, którą jest oprawiona biała zielona stanowi solidna rama zatrzaskowa o szer. 32 mm wykonana z anodowanego aluminium.
  • Konstrukcja stojaka to odzielny samonośny stelarz aluminiowy do, którego jest przymocowana tablica reklamowa wykonana z ramki zatrzaskowej.
  • Umieszczone informacje reklamowe są dodatkowo zabezpieczone folią antyrefleksyjną.
  • Po rozłożeniu stojaka nogi są blokowane aby zabezpieczyć stojak przed samoczynnym się rozłożeniem.
  • Stojak jest odporny na waruki atmosferyczne.


Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.