axtoria

Tablice korkowe

Tablica korkowa jest niezbędnym wyposażeniem każdego szanującego się biura, bowiem umożliwia szybkie i bezproblemowe zawieszenie dowolnego ogłoszenia oraz prezentację różnego typu informacji. Przyczepisz je do niej za pomocą szpilek lub pinezek, które zdobędziesz w sklepie papierniczym. Sam korek jest niezwykle pro ekologicznym produktem, a oferowane przez nasz sklep produkty wyróżniają się najwyższą jakością, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny.

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które masz de facto na wyciągnięcie ręki. Tablice korkowe sprawdzą się wszędzie gdzie potrzebna jest dodatkowa powierzchnia na ogłoszenia. Stanowi zatem doskonałe rozwiązanie dla placówek akademickich, szkół, ale także wszelkich biur. Niezależnie od tego jaki rozmiar tablicy wybierzesz - możesz być pewny, że będzie to bardzo dobrze wykorzystana powierzchnia. Nasz sklep posiada szeroki wachlarz modeli, zarówno dużych, jak i małych, co umożliwia swobodny ich dobór pod konkretny cel. Warto wspomnieć, że generalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosowany w tablicach korek był w określonym kolorze, nie musi być koniecznie w swojej naturalnej barwie. Nasze tablice są banalnie proste konstrukcyjnie, przez co niezawodne i łatwe w montażu - nawet laik nie będzie miał z nim problemów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, która obejmuje tablice korkowe w ramie wykonanej z drewna (ECO)(wykonana jest z sezonowanego drewna, które nie zostało poddane lakierowaniu; jej narożniki są zszywane przy pomocy specjalnych zszywek), wysokiej jakości MDF (w kolorze olchy bądź srebrnym)(doskonale imituje kolor i fakturę drewna - jest przy tym odporne na zachlapania i codzienną eksploatację). Istnieje możliwość sięgnięcia po modele w ramie typu "Vito" charakteryzującej się oryginalnym wzornictwem oraz połączeniem odcieni grafitu oraz srebra. Produkowana jest ona ze specjalnie profilowanej blachy lakierowanej, która połączona jest z listwami MDF.

Oferujmy także tablice korkowe wykończone przy pomocy ram aluminiowych:

Tablica korkowa rama aluminiowa model B1

Zastosowana w tym modelu rama wyróżnia się elegancją oraz subtelnością. Wykonywana jest z najwyższej klasy anodowanego aluminium, cechującego się lekkością oraz wytrzymałością. Poszczególne elementy ramy łączone są ze sobą przy pomocy specjalnych plastikowych złączek, które poza ciekawym wyglądem oferują szybki i łatwy montaż takiej tablicy do ściany.

Tablica korkowa rama aluminiowa model B2

Proponowana rama jest masywniejsza, jednak nadal elegancka, co zawdzięcza wysokiej jakości anodowanemu aluminium, jakie jest wykorzystywane przy jej produkcji. Podobnie jak wcześniejszy model jest wytrzymała i przyjemna w dotyku, a jej elementy łączone są przy wykorzystaniu plastikowych złączy. Solidność i elegancja - w każdym calu!

Tablice korkowe to się opłaca

Jak widzisz, wybór banalnej, jakby mogło się wydawać tablicy korkowej nie jest tak oczywisty. Jednak nic nie daje większej satysfakcji niż dokonanie właściwego wyboru. Ponadto przypominamy, że nasza oferta obejmuje najwyższej jakości produkty, w tym przypadku tablice korkowe, których cena nie jest jednak wysoka, co ma olbrzymie znaczenie dla zachowania założeń budżetowych każdej firmy lub palcówki publicznej.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.