axtoria

3.Gabloty zewnętrzne

Gablota (tablica) ogłoszeniowa zewnętrzna – wytrzymały produkt z uniwersalnym zastosowaniem

W tej części oferty prezentujemy gabloty zewnętrzne. Są to modele Aspen, Oxford czy Ibiza, które występują z powierzchnią magnetyczną. Dostępne tablice ogłoszeniowe zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ponadto posiadają odpowiednie zabezpieczenia i dokładnie chronią wnętrze przed deszczem czy kurzem. Nasze oferta obejmuje eleganckie i trwałe gabloty informacyjne zewnętrzne. Ich wytrzymałość umożliwia bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne są zamykane na klucz. To sprawia, że do umieszczania czy zmiany prezentowanych treści będą mieć dostęp tylko upoważnione osoby. Gabloty (tablice) ogłoszeniowe zamykane są często używane przez szkoły, parafie czy instytucje publiczne. Dzięki temu eksponowanie ogłoszeń, zaproszeń, planów lekcji czy ważnych komunikatów jest proste i wygodne.

Solidne i eleganckie gabloty informacyjne zewnętrzne

Nasze gabloty występują w rozmaitych wymiarach. Dzięki temu gablotę zewnętrzną można dopasować odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Każda z nich wyposażona jest w wytrzymałe i całkowicie ukryte zawiasy. To sprawia, że gablota informacyjna zewnętrzna wygląda bardzo estetycznie. Ponadto jest ona odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Właśnie dlatego gabloty magnetyczne idealnie nadadzą się do montażu i stosowania zewnętrznego. Powierzchnia wykonana jest z najwyższej jakości blachy, a drzwi gabloty z trwałego szkła hartowanego lub pleksi. Tablice ogłoszeniowe zewnętrzne występują w wersji jedno- lub dwudrzwiowej. Ich obsługa jest nieskomplikowana, dzięki czemu umieszczanie czy wymiana treści będą szybkie i sprawne. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne z naszego sklepu są dostępne w korzystnych cenach. Wszelkie szczegóły oraz specyfikacja znajdują się w opisach konkretnych produktów.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.