axtoria

3.Gabloty zewnętrzne

Gabloty zewnętrzne i tablice ogłoszeniowe – wytrzymałość i uniwersalność

Każdy produkt to gwarancja najwyższej jakości. W naszej ofercie dostępne są gabloty informacyjne i ogłoszeniowe – zewnętrzne, które sprawdzą się przy eksponowaniu wszelkiego rodzaju treści, niezależnie od miejsca przeznaczenia. Ich montaż jest niezwykle prosty. Dodatkowo wszystkie posiadają zabezpieczenia chroniące przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Każda gablota zewnętrzna jest zamykana na klucz. Tym samym dostęp będą miały jedynie upoważnione osoby. Z gablotą informacyjną zewnętrzną prezentowanie jakiejkolwiek treści staje się proste i niezwykle wygodne.

Tablice ogłoszeniowe – zewnętrzny sposób na reklamę

Tablice ogłoszeniowe aluminiowe są wytrzymałymi produktami, które sprawdzą się w wielu miejscach i instytucjach. Dzięki zamykanym drzwiom gabloty, prezentowane treści nie ulegną zniszczeniu, a dodatkowo z łatwością można je aktualizować, gdyż tablice ogłoszeniowe dostępne u nas są magnetyczne. Wpływa to niezwykle korzystnie na koszty związane z eksploatacją materiałów potrzebnych do prezentowania treści. Tablice ogłoszeniowe zewnętrzne to także skuteczny sposób na reklamę, a dzięki temu, że są zamykane, gwarantują bezpieczeństwo i ochronę prezentowanych treści.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.