axtoria

Tablice tekstylne

Tablice tekstylne – szeroki wybór produktów wysokiej jakości

Przedstawiamy alternatywę dla tradycyjnych tablic wykonanych z korka. Tablica tekstylna jest eleganckim produktem do prezentacji treści. Każdy z nich powleczony jest specjalną tkaniną, która odpowiada za zwiększenie trwałości i odporności. Solidne ramy zapewniają prawidłowe zabezpieczenie i estetyczne wykończenie. Oferujemy tablice tekstylne dostępne w kolorze szarym lub niebieskim (kolor Unijny). Idealnie dopasują się one do konkretnych przestrzeni i wnętrz. Dostępne tablice tekstylne umożliwiają mocowanie materiałów poprzez pinezki lub rzepy.

Tablica tekstylna – produkt do zadań specjalnych

Dzięki swoim właściwościom zachowują naturalny wygląd i chronią przed powstawaniem niechcianych śladów użytkowania po wpinaniu szpilek czy pinezek. Tablica tekstylna idealnie sprawdzi się w miejscach, w których potrzebne jest umieszczenie ogłoszeń, notatek czy istotnych informacji. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tablic tekstylnych oraz innych produktów w najwyższej jakości.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.