axtoria

Wysylka

Wysyłka towaru
 
1. Paczki nadawane i doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00, natomiast w przypadku dostarczenia przesyłki po godzinie 15.00 bardzo prosimy o wysłanie e-maila z taką informacją i podanie telefonu kontaktowego.

2. Wysyłka towaru odbywa się poprzez:
a) przesyłka kurierska pobraniowa 
b) przesyłka kurierska przedpłata, przelew na konto
c)odbiór osobisty

3. Przewidywany czas dostawy wynosi : 2-3 dni robocze w przypadku produktów z oferty standardowej, natomiast dla produktów na zamówienie realizacja odbywa się indywidualnie.
 
Koszty wysyłki
 
1. Koszty wysyłki w sklepie Axtoria.pl uzależniony jest od rozmiaru i wagi produktu.

2. Koszt wysyłki uwzględniony jest na fakturze. W przypadku paczek o niestandardowych rozmiarach i wadze powyżej 30 kg koszt transportu uzgadniany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że do przesyłki pobraniowej doliczamy stały koszt 30,75 zł brutto. Na przesyłkę może składać się kilka paczek, wtedy koszt transportu zwiększa się proporcjonalnie do ilości paczek. W niektórych przypadkach istnieje możliwość spakowania takich samych produktów o takich samych wymiarach w jedną paczkę, o czym klient zostanie poinformowany indywidualnie. Produkty o różnych rozmiarach są pakowane oddzielnie.

3. O kosztach transportu klient zostanie poinformowany drogą e-mail lub telefonicznie.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.