axtoria

Tablice korkowe

Tablice korkowe – idealne rozwiązanie do szkoły i biura

Dobra organizacja to podstawa. Jest ona kluczem do wydajnej pracy. Tablice korkowe ułatwiają szybkie uporządkowanie różnego typu informacji. Dzięki wykonaniu z miękkiego korka. To ekologiczny i naturalny materiał, do którego z łatwością można przyczepić wszelkiego typu notatki czy zapisane na kartkach ogłoszenia. Ku temu posłużą szpilki bądź pinezki, również dostępne do zakupu w naszym sklepie. Z pewnością dodatkowa powierzchnia informacyjna przydaje się w wielu biurach, a także szkolnych salach – tutaj przede wszystkim na wiele materiałów dydaktycznych czy prac artystycznych uczniów.

Tablice korkowe na kółkach – wygoda i funkcjonalność

Trwałość jest tym, co wyróżnia nasze produkty. Ma to wielkie znaczenie zwłaszcza przy dodatkowych udogodnieniach, jakimi są między innymi kółka. Takie mobilne warianty sprawdzające się na holach i korytarzach. Są znacznym ułatwieniem, gdyż z łatwością można je przestawić w dowolnym momencie, bez potrzeby angażowania osób trzecich. Dostępność tablic korkowych w różnych wymiarach ułatwia dokonanie wyboru produktu wedle swoich potrzeb. Ponadto każda z nich jest odpowiednio obramowana. To wykonanie z aluminium i solidne złącza zapewniają wyjątkową jakość. Produkt dzięki temu trzyma się dobrze na każdej powierzchni, a ponadto dobrze się prezentuje. Tablica korkowa jest idealnym rozwiązaniem, aby stworzyć sobie idealną przestrzeń do organizacji swojej pracy.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.