axtoria

Tablice korkowe

Tablica korkowa jest niezbędnym wyposażeniem praktycznie każdego biura. Umożliwia szybkie i skuteczne zawieszenie dowolnego ogłoszenia oraz prezentację różnego typu informacji. Bez problemu przyczepić można ją za pomocą szpilek lub pinezek. Sam korek jest niezwykle ekologicznym i naturalnym materiałem. Oferowane przez nasz sklep produkty cechują się najwyższą jakością, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. To praktyczne rozwiązanie dostępne jest na wyciągnięcie ręki. Tablice korkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa powierzchnia na prezentację ogłoszenia. Stanowią zatem doskonałe narzędzie dla placówek akademickich, szkół czy wszelkich biur. Niezależnie od tego jaki rozmiar tablicy wybierzesz – możesz być pewny, że będzie to bardzo dobrze wykorzystana powierzchnia.

Tablica korkowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Nasz sklep posiada szeroki wachlarz modeli dostępnych w wielu wymiarach. Dzięki temu bez problemu dobrać można egzemplarz dopasowany do własnych potrzeb. Nasze tablice korkowe charakteryzują się dopracowaną konstrukcją, przez co są niezawodne i łatwe w montażu. Ich rama idealnie przylega do powierzchni, dzięki odpowiednim złączkom. Istnieje możliwość sięgnięcia po modele w ramie typu B1 i B2 wykonane w aranżowanej ramie aluminowej. Charakteryzują się one oryginalnym wzornictwem oraz połączeniem odcieni grafitu czy srebra. Nasze produkty znajdują idealne zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i w przestrzeni domowej.

Tablica korkowa – rama aluminiowa model B1 oraz B2

Zastosowana w modelu B1 rama wyróżnia się elegancją oraz subtelnością. Wykonywana jest z najwyższej klasy anodowanego aluminium, cechującego się lekkością oraz wytrzymałością. Poszczególne elementy połączone są ze sobą przy pomocy specjalnych plastikowych złączek, które poza ciekawym wyglądem oferują szybki i łatwy montaż takiej tablicy do ściany. Proponowana rama B2 jest masywniejsza względem ramy B1, jednak nadal elegancka, co zawdzięcza równie wysokiej jakości aluminium, które wykorzystywane jest przy jej produkcji. Podobnie jak wcześniejszy model jest wytrzymała i przyjemna w dotyku, a także solidna.

Tablice korkowe – opłacalne rozwiązanie

Dzięki dostępnym modelom dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb będzie jeszcze prostsze. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Trwałe i eleganckie wykończenia tablic korkowych pozwolą na ich uniwersalne zastosowanie w każdym miejscu. Narzędzie to umożliwi przypięcie najważniejszych notatek czy informacji, które przyciągną uwagę i zachowają ważność przez długi czas. Odporność i solidne wykonanie to ich cecha charakterystyczna, która zachęca coraz więcej osób do zakupu.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.