axtoria

Witryny

Witryna przeszklona – proste i solidne rozwiązanie

Przeszklenia prezentują się niezwykle efektownie. Jest to rozwiązanie już niemalże ponadczasowe, sprawdzające się zarówno w różnego rodzaju instytucjach, takich jak urzędy czy szkoły. Witryna przeszklona nada się na przechowywanie ważnych i pamiątkowych eksponatów oraz pucharów i innych nagród. Na szkolnych korytarzach może służyć jako miejsce prezentacji sztandarów czy innych ważnych emblematów związanych z patronem szkoły. Witryny szkolne dostępne w naszej ofercie to gwarancja jakości i trwałość – można je montować bez obaw o niechciane zniszczenia.

Wyjątkowa witryna sklepowa – wyeksponuj to, co wartościowe

Nie od dziś wiadomo, jak ważną rolę spełnia odpowiednie wyeksponowanie towarów, zwłaszcza w sklepach. W ten sposób można przyciągnąć uwagę klienta z wysokim prawdopodobieństwem, iż zainteresuje się wystawionymi produktami. Przeszklona witryna sklepowa to oprócz odpowiedniej widoczności również gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystany materiał charakteryzuje niezwykła trwałość. Szkło hartowane jest jednocześnie łatwym tworzywem do czyszczenia, przez co staje się częstym wyborem w zastosowaniu do witryn sklepowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług wyrobu i montażu.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.