axtoria

Gabloty

Obwieszczanie najważniejszych informacji nie mogłoby odbyć się bez odpowiednich narzędzi. Dostępna w wielu wariantach gablota stanowi doskonałe rozwiązanie i spełnia potrzeby naszych klientów. Każdy produkt posiada zamykane drzwiczki, które dodatkowo ochronią prezentowane materiały. Oferowana przez nas gablota wisząca zawiera odpowiednio trwałe uchwyty prawidłowo utrzymujące ją na danej powierzchni. Elegancki i estetyczny wygląd, a także łatwy montaż pozwala na zawieszenie jej praktycznie wszędzie. W sklepie dostępne są również galoty informacyjne zewnętrzne posiadające odpowiednie zabezpieczenia przed działaniem warunków atmosferycznych. Istnieje możliwość zamknięcia jej na klucz, dzięki czemu zawartość będzie prawidłowo chroniona. W ofercie posiadamy także gablotę informacyjną wewnętrzną. Jest ona szczególnie polecana placówkom edukacyjnym i administracyjnym. Nasze produkty mają jednak uniwersalne zastosowanie i mogą dopasować się do indywidualnych potrzeb.

 

 

 UWAGA


 ŚWIĄTECZNE PROMOCJE !!! *******


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

 

 
Gabloty - podstawowe wyposażenie biur i uczelni

Gabloty stanowią nieodłączny element wyposażenia praktycznie każdego biura, szkoły bądź uczelni. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na ogłaszanie zmian oraz wszelkich innych informacji związanych z funkcjonowaniem danego zespołu bądź organizacji. Gablota może być: informacyjna (w tym ogłoszeniowa), wewnętrzna lub zewnętrzna. Wszystko zależy od potrzeb naszych klientów. Oczywiście podział może obejmować także materiał z jakiego są wykonywane, zatem znajdziesz u nas gabloty aluminiowe charakteryzujące się lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcją. Ponadto dzięki bogatej ofercie naszego sklepu będziesz mógł sięgnąć także po gabloty podświetlane, wiszące i stojące różnego typu oraz wielkości.

Zastanawiasz się jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? Śpieszę z odpowiedzią - najwyższej jakości oraz o konstrukcji spełniającej stawiane przed nią wymaganiach. Zatem nie montuj gabloty wewnętrznej na zewnątrz budynku, bowiem nie jest ona dostosowana do opadów atmosferycznych itd., co może grozić jej zalaniem i zwarciem instalacji (o ile była ona podświetlana). Analogicznie lepiej sięgnąć po gablotę informacyjną podwieszaną niż wolnostojącą, jeżeli chcesz, aby nikt jej nie przesunął, a informacja dotarła do jak najszerszej grupy docelowej.

Nasza oferta jest dostosowana do wymagań rynku, zatem z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz, a jeżeli w danym momencie tego nie widzisz - zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta, który na pewno zaradzi temu problemowi.

Gabloty we współczesnym świecie

Czasy współczesne są niezwykłe, podobnie jest w sferze kontaktów międzyludzkich. Prym bowiem wiodą portale społecznościowe, które jednak mają swoje ułomności i nie zawsze są pewnym źródłem informacji. Jeżeli poszukujesz tradycyjnego sposobu na obwieszczenie najważniejszych informacji - sięgnij po gabloty, w których rozwiesisz wszystko co potrzebujesz przekazać swoim współpracownikom. Bardzo dobrym wyborem będzie wtedy nasz sklep, którego oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości produkty wykonane z trwałych materiałów (głównie wytrzymałego i bardzo lekkiego aluminium). Wybierając gablotę musisz uwzględnić jej sposób montażu, wielkość oraz docelowe umiejscowienie. Zwróć uwagę, że w tym przypadku nie warto ciąć kosztów i lepiej zainwestować w wytrzymałe, praktyczne i niezawodne konstrukcje. Takie produkty będą Ci bowiem służyć przez długie lata.

Gabloty można podzielić na:

  • informacyjne/ogłoszeniowe;
  • podświetlane oraz bez instalacji oświetlającej;
  • wewnętrzne, zewnętrzne;
  • wiszące oraz wolnostojące;
  • aluminiowe i drewniane.
  • Oczywiście powyższy podział jest niezwykle płynny, bowiem zależy od płaszczyzny, czyli punktu widzenia jaki przyjmiesz. Możesz być jednak pewny, że niezależnie od modelu - każda idealnie wkomponuje się w wystrój Twojego biura bądź holu - niezależnie gdzie postanowisz ją umieścić. Zwróć jednak uwagę, aby było to miejsce ogólnie dostępne w możliwie najlepiej widocznym miejscu, które w dodatku jest często uczęszczane. Wszystko to ma wpływ na dostępność zawartych w gablocie informacji.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.