axtoria

Gabloty

Obwieszczanie najważniejszych informacji nie mogłoby odbyć się bez odpowiednich narzędzi. Dostępna w wielu wariantach gablota stanowi doskonałe rozwiązanie i spełnia potrzeby naszych Klientów. Każdy produkt posiada zamykane drzwiczki, które dodatkowo ochronią prezentowane materiały. Oferowana przez nas gablota wisząca zawiera odpowiednio trwałe uchwyty prawidłowo utrzymujące ją na danej powierzchni. Elegancki i estetyczny wygląd, a także łatwy montaż pozwala na zawieszenie jej praktycznie wszędzie. W sklepie dostępne są również gabloty posiadające odpowiednie zabezpieczenia przed działaniem warunków atmosferycznych. Istnieje możliwość zamknięcia ich na klucz, dzięki czemu zawartość będzie prawidłowo chroniona. W ofercie posiadamy także gablotę informacyjną wewnętrzną. Jest ona szczególnie polecana placówkom edukacyjnym i administracyjnym. Nasze produkty mają jednak uniwersalne zastosowanie i mogą dopasować się do indywidualnych potrzeb.

 

 

 UWAGA


 ŚWIĄTECZNE PROMOCJE !!! *******


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

 

 
Gabloty - podstawowe wyposażenie biur i uczelni

Gabloty stanowią nieodłączny element wyposażenia praktycznie każdego biura, szkoły bądź uczelni. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na ogłaszanie zmian oraz wszelkich innych informacji związanych z funkcjonowaniem danego zespołu bądź organizacji. Gablota może być: informacyjna (w tym ogłoszeniowa), wewnętrzna lub zewnętrzna. Podział może obejmować także materiał, z jakiego jest wykonana. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje również gabloty podświetlane, wiszące i stojące różnego typu oraz w wielu wymiarach.

Dopasowane do konkretnych potrzeb gabloty informacyjne

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaki produkt wybrać, warto zapoznać się ze szczegółami naszego asortymentu. Posiadamy jedynie najwyższej jakości wyposażenie, które odpowie każdym wymaganiom. Zalecamy zakup produktów dopasowanych do konkretnych warunków. Jeśli więc przykładowo chcą Państwo zamontować dostępne u nas gabloty na zewnątrz budynku, warto sięgać po produkty do tego przeznaczone. Nasza oferta jest dostosowana do wymagań rynku, zatem z pewnością znajdą Państwo to, czego potrzebują. Jeżeli w danym momencie produkt nie jest dostępny – zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi Klienta, który na pewno doradzi i pomoże.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gabloty?

Poszukując tradycyjnego sposobu na obwieszczenie najważniejszych informacji, warto sięgnąć po gabloty, w których można rozwiesić wszystko, co chce się przekazać swoim odbiorcom. Bardzo dobrym wyborem będzie wtedy nasz sklep, którego oferta obejmuje solidne produkty wykonane z trwałych materiałów (głównie wytrzymałego i bardzo lekkiego aluminium). Wybierając gablotę, należy uwzględnić jej sposób montażu, wielkość oraz docelowe umiejscowienie. W przypadku doboru tego typu wyposażenia warto zainwestować w wytrzymałe, praktyczne i niezawodne konstrukcje. Dzięki temu takie produkty będą służyć przez długie lata.

Gabloty można podzielić na:

  • informacyjne/ogłoszeniowe;
  • podświetlane oraz bez instalacji oświetlającej;
  • wewnętrzne, zewnętrzne;
  • wiszące oraz wolnostojące;
  • aluminiowe i drewniane.
  • Oczywiście powyższy podział jest niezwykle płynny, bowiem zależy od płaszczyzny, czyli punktu widzenia jaki przyjmiesz. Możesz być jednak pewny, że niezależnie od modelu - każda idealnie wkomponuje się w wystrój Twojego biura bądź holu - niezależnie gdzie postanowisz ją umieścić. Zwróć jednak uwagę, aby było to miejsce ogólnie dostępne w możliwie najlepiej widocznym miejscu, które w dodatku jest często uczęszczane. Wszystko to ma wpływ na dostępność zawartych w gablocie informacji.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.