axtoria

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie są koszty dostawy?
  Koszty dostawy różnią się w zależności od tego, czy wybierze się opcję dostawy firmą kurierską czy odbiór osobisty. Szczegóły odnośnie kosztów przesyłki znajdziesz ?tutaj?.
 2. Czy cena zawiera już podatek VAT?
  Tak, wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają już podatek VAT.
 3.  Kiedy otrzymam paczkę?
  Pod uwagę trzeba wziąć wybrany sposób dostawy. Kiedy otrzymamy już pieniądze, otrzymasz wiadomość z informacją o wysłaniu przez nas paczki. W przypadku firmy kurierskiej , najprawdopodobniej kurier zapuka do ciebie już następnego dnia. Dlatego też zalecamy korzystanie z usług firmy kurierskiej. Więcej szczegółów znajdziesz ?tutaj?.
 4. Czy aby zrobić zakupy w sklepie, muszę utworzyć konto?
  Nie, ale założenie konta w naszym sklepie wiele ułatwia. Poza tym, wszelkie informacje potrzebne do założenia konta to te same, które będziesz musiał podać przy zakupach bez zakładania konta.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.