axtoria

3.Tryptyki parawanowe mobilne model B2

Producent: Vittoria

Tryptyki parawanowe mobilne od Vittoria – model B2

Tryptyk parawanowy mobilny, to ścianki ekspozycyjne występujące jako tablice dwustronne połączone ze sobą za pomocą aluminiowych stelaży w kształt parawanu trójelementowego. Nasze tablice wykonywane są w dwóch wersjach: korkowej i tekstylnej. W odróżnieniu od parawanów stacjonarnych tablica tekstylna na kółkach charakteryzuje się zdecydowanie lepszą mobilnością, ponieważ zastosowanie belki poprzecznej w ściance środkowej zdecydowanie podnosi jej stabilność i trwałość w przypadku częstego przesuwania.

Ponadto zastosowanie innego typu zawiasu daje możliwość złożenia ścianki korkowej całkowicie na płasko, dzięki czemu bardzo łatwo przetransportować ją na inne miejsce lub wygodnie zmagazynować, ponieważ zajmuje wówczas bardzo mało miejsca w pomieszczeniu. Taka ścianka jest dostępna również w wersji magnetycznej, która sprawdzi się w szkołach i na różnego typu spotkaniach.

 

  • Tryptyk parawanowy mobilny, to ścianki ekspozycyjne występujące jako tablice dwustronne połączone ze sobą za pomocą aluminiowych stelaży w kształt parawanu 3 elementowego.
  • Wykonywane są w dwóch wersjach:-korkowe i tekstylne.
  • W odróżnieniu od parawanów stacjonarnych do, których równierz można zamontować kółka charakteryzuje się on zdecydowanie lepszą mobilnością, ponieważ zastosowanie belki poprzecznej w ściance środkowej zdecydowanie podnosi jego stabilność i trwałość w przypadku częstego przesuwania.
  • Ponadto zastowanie innego typu zawiasu daje możliwość złożenia go na płasko, dzięki czemu bardzo łatwo przetransportować go na inne miejsce lub wygodnie zmagazynować ponieważ zajmuje wówczs bardzo mało miejsca w pomieszczeniu.

 

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.