axtoria

Tablice akademickie, kolumnowe i przesuwne

Uzupełniającą treścią do każdego wykładu są notatki. Najważniejsze informacje przekazane na tablicach akademickich ukazują przedstawioną wiedzę w przystępniejszej formie – to prosty sposób, aby kluczowe treści nikomu nie umknęły. Wśród niezastąpionych klasyków należy wymienić tablice kredowe, zielone, które nadal cieszą się sporą popularnością. Jednakże coraz częstszym wyborem jest wariant suchościeralny, używany przy pomocy specjalnych markerów. Przedstawione produkty dostępne są w wielu wersjach i różnym obszarze roboczym.

Tablice kolumnowe od producenta

Decydując się na wybór konkretnych towarów, zawsze warto zwrócić uwagę na sprawdzonego producenta. Taką marką jest właśnie Vittoria, w której ofercie znajdziesz tablice kolumnowe (przesuwane w systemie zależnym i niezależnym) oraz pojedyncze. Warto podkreślić, że technologicznie proces produkcji konkretnych produktów w tej kategorii jest zbliżony, jednak różnią się one ostatecznie w swojej konstrukcji, między innymi systemem mocowań. Najlepszym przykładem są tablice przesuwne, które mogą występować w systemie zależnym od siebie, jak i niezależnym.

Niezależny system – tablice przesuwne

Jest to system bazujący na dwóch tablicach kolumnowych w jednym układzie przesuwnym góra-dół. Rozwiązania tego typu mocowane są na specjalnych profilach aluminiowych. Każdy z nich posiada na dolnym brzegu specjalną listwę, która pełni rolę półki i służy jako uchwyt do tablicy kolumnowej. Takie rozwiązanie cieszy się popularnością, szczególnie w środowisku naukowym. Tablica akademicka przesuwna z systemem góra-dół doskonale pomaga w prowadzeniu każdych zajęć. Charakteryzuje się ona komfortem użytkowania ze względu na powierzchnię wykonaną z blachy ceramicznej bądź lakierowanej.

Tablice przesuwne – nowoczesne i praktyczne

Zastosowane w konstrukcji łożyska teflonowe gwarantują swobodny ruch w prowadnicach, co ma olbrzymie przełożenie na komfortowe użytkowanie. Tablica przesuwna jest prosta w obsłudze i pozwala zachować na dłużej istotne zapiski, bez potrzeby zmazywania uprzednio napisanych. Można dostosować ją pod klasyczną tablicę kredową, bądź do użytku ze specjalnymi flamastrami.

Pojedyncze tablice akademickie – idealny wybór do szkół

W każdej placówce przyda się porządna tablica. Jej powierzchnia zależy często od wielkości danego pomieszczenia. Pojedyncze modele często są wykorzystywane jako tablice szkolne. W wielu miejscach popularne są jeszcze tradycyjne z użyciem kredy, jednakże częstym wyborem są również te suchościeralne. Oczywiście, jeżeli cenisz sobie klasyczne rozwiązania, nic nie stoi na przeszkodzie, złożenia zamówienia na tablicę szkolną, zieloną, przystosowaną do tradycyjnej kredy.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.