axtoria

4.Gabloty stojące

Gabloty stojące – bezpieczna i estetyczna ekspozycja informacji

Chcąc umieścić istotne informacje, które muszą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, warto zaopatrzyć się w przystosowane do tego wyposażenie. W naszym sklepie dostępne są gabloty wolnostojące, które sprawdzą się szczególnie na otwartych przestrzeniach. Posiadamy szeroką gamę estetycznych i odpowiednio odpornych na działanie wszelkich warunków atmosferycznych modeli. Gabloty wolnostojące zewnętrzne są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych. W ofercie posiadamy modele gablot Aspen, Oxford oraz Ibiza, występujące z powierzchnią magnetyczną. Produkty te są wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenia, które chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Każda gablota jest zamykana na klucz, dzięki temu do umieszczanych treści mają dostęp tylko osoby upoważnione.

Uniwersalne i praktyczne zastosowanie gablot zewnętrznych wolnostojących

Wiele organizacji, instytucji czy sklepów potrzebuje odpowiedniego narzędzia do eksponowania oraz przekazywania najważniejszych informacji lub ogłoszeń. Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem dla tego typu podmiotów może okazać się inwestycja w gablotę stojącą. To konstrukcja wyjątkowo stabilna i niezależna od innych elementów. W ofercie posiadamy m.in. trwałą gablotę wolnostojącą zewnętrzną. Można ją umieścić w dowolnym miejscu oraz dopasować do własnych potrzeb czy panujących warunków. Łatwość jej obsługi umożliwi bezproblemowe umieszczenie najważniejszych komunikatów, które trafią do odbiorców. Gabloty zewnętrzne wolnostojące stanowią doskonałe narzędzie do komunikacji wizualnej, pozwalając na wyeksponowanie informacji czy obrazów w profesjonalny, atrakcyjny oraz estetyczny sposób. W naszej ofercie przedstawiamy rozmaite rodzaje tego typu wyposażenia, które są dostępne w wielu wymiarach, łącznie z możliwością umieszczenia własnego loga, lub nazwy instytucji, czy szkoły, itp.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.