axtoria

KARTA PRODUKTU

drukuj

Index: 6644 szary
Producent: Vittoria

Mobilny tryptyk parawanowy-tekstylny (szary) 100x120 cm (3 ścianki)

 W odróżnieniu od parawanów stacjonarnych do których również można zamontować kółka charakteryzuje się on zdecydowanie lepszą mobilnością, ponieważ zastosowanie belki poprzecznej w ściance środkowej zdecydowanie podnosi jego stabilność i trwałość w przypadku częstego przesuwania.

 

Dostępność: na zamówienie

Opis produktu

  • Tryptyk parawanowy mobilny, to ścianki ekspozycyjne występujące jako tablice dwustronne połączone ze sobą za pomocą aluminiowych stelaży w kształt parawanu 3 elementowego.
  • Blaty parawanu wykonane są z płyty pilśniowej miękkiej gr.12,5mm, oklejonej dwustronnie tkaniną tekstylną i oprawionej w anodowaną ramę aluminiową model B2, łączoną za pomocą plastikowych złączek.
  • Powierzchnia tablicy pokryta jest welurowym materiałem tekstylnym w kolorze szarym, posiadającym takie właściwości, że po wbijanych szpilkach praktycznie nie pozostaje żaden ślad.
  • Konstrukcja nośna wykonana jest z profili aluminiowych malowanych elektrostatycznie na kolor srebrno-szary.
  • Wykonywane są w dwóch wersjach:-korkowe i tekstylne.
  • W odróżnieniu od parawanów stacjonarnych do, których również można zamontować kółka charakteryzuje się on zdecydowanie lepszą mobilnością, ponieważ zastosowanie belki poprzecznej w ściance środkowej zdecydowanie podnosi jego stabilność i trwałość w przypadku częstego przesuwania.
  • Ponadto zastowanie innego typu zawiasu daje możliwość złożenia go na płasko, dzięki czemu bardzo łatwo przetransportować go na inne miejsce lub łatwo zmagazynować ponieważ zajmuje wówczs bardzo mało miejsca w pomieszczeniu.

W skład prezentowanego zestawu wchodzi: 3-scianki, 4-nogi, 8-kółek, 12-zawias, 1-belka poprzeczna.Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.