axtoria

Flipcharty

Flipcharty – czym są i jakie mają funkcje?

Flipchart jest idealnym rozwiązaniem wspomagającym prowadzenie lekcji, wykładu lub szkolenia. Służy czytelnemu ilustrowaniu i przedstawieniu informacji. Tego typu tablice na kółkach lub nóżkach umożliwiają ekspozycję istotnych materiałów na wiele sposobów. Dzięki powierzchni suchościeralnej można wykonywać własne zapiski. Istnieje także możliwość zawieszenia sporządzonych notatek na specjalnie przeznaczonych do tego ramionach. Produkt posiada również właściwości magnetyczne, dzięki czemu można prezentować na nim treści przyczepione za pomocą magnesów. Każda tablica posiada regulację wysokości i jest wykonana w modnej, nowoczesnej kolorystyce.

Wygodna i łatwa prezentacja dzięki tablicom na kółkach i nie tylko

Sposób prezentacji projektu lub informacji podczas prowadzonego wykładu jest niezwykle istotny. Bardzo pomocne są w tej kwestii flipcharty, których mobilność oraz relatywnie niewielki i kompaktowy rozmiar sprzyja ich wykorzystaniu nawet w małej sali wykładowej. Dzięki nim przeprowadzenie szkoleń lub przekazanie najważniejszych treści będzie o wiele prostsze. Flipchart pomoże Ci w czytelny, a także zrozumiały sposób zilustrować prowadzone zajęcia. Wszystko to będzie możliwe dzięki arkuszowi papieru o odpowiednim rozmiarze, który można podwiesić za pomocą specjalnych zaczepów. Flipchart występuje także jako tablica suchościeralna oraz magnetyczna. Istnieje możliwość bezpośredniego wykonywania na niej zapisków oraz przyczepienia zdjęć czy schematów za pomocą magnesów.

Funkcjonalne flipcharty o uniwersalnym zastosowaniu

Praktycznie każdy dostępny model posiada regulację wysokości. Flipcharty stanowią doskonały wybór dla wykładowców oraz mogą znaleźć zastosowanie w biurze lub jako element wyposażenia sal konferencyjnych. Dzięki nim każdy współpracownik będzie w stanie szybko zrozumieć Twoje plany, założenia oraz intencje jakimi się kierujesz podczas realizacji określonego projektu. Będzie to miejsce, gdzie z łatwością sporządzisz dodatkowe notatki na przywieszonym na flipcharcie papierze lub bezpośrednio na jego powierzchni. Wysoka jakość produktu gwarantuje utrzymanie jego trwałości przez lata.

Flipcharty — rodzaje dopasowane do indywidualnych potrzeb

Flipcharty dostępne są w rozmaitych wersjach. Jednymi z popularniejszych są modele suchościeralne, po których można pisać flamastrami. Szybkie i bezproblemowe zmazywanie, a także brak pojawiającego się pyłu kredowego to ogromna zaleta. Dzięki rozmaitej konstrukcji ramy, możesz dopasować produkt do indywidualnych potrzeb. Istnieją modele oparte o klasyczny „trójnóg” oraz mobilne (Montana Mobile). Dostępne w naszym sklepie produkty można z łatwością złożyć i przechowywać w nawet niewielkiej przestrzeni. Oferowane flipcharty są stworzone z najwyższej jakości materiałów, a ich konstrukcje zostały tak zaprojektowane, by oferować maksymalnie możliwą praktyczność w codziennym zastosowaniu. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z obsługą. Naszym celem jest zaspokojenie Twoich potrzeb i oczekiwań względem wyposażenia biura i nie tylko.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.