axtoria

Flipcharty

Flipchart jest idealnym rozwiązaniem, wspomagającym prowadzenie lekcji, wykładu lub szkolenia.Służy czytelnemu ilustrowaniu i przedstawieniu informacji. Sporządzone na arkuszu papieru notatki mogą zostać zawieszone na specyjalnie przeznaczonych do tego ramionach.

Powierzchnia suchościeralna umożliwia wykonywanie własnych notatek, bezpośrednio na tablict, natomiast dzięki własciwościom magnetycznym, możliwa jest ekspozycja informacji za pomocą magnesów, bezpośrednio na blacie tablicy.

Każda tablica posiada regulację wysokości i jest wykonana w modnej, nowoczesnej kolorystyce.

Flipcharty - uniwersalny sposób na wygądną prezentację

Sposób prezentacji projektu lub po prostu informacji podczas prowadzonego wykładu jest niezwykle istotny. Bardzo pomocne są w tej kwestii flipcharty, których mobilność oraz relatywnie niewielki kompaktowy rozmiar sprzyja ich wykorzystaniu nawet w małej sali wykładowej. Dzięki nim z łatwością przeprowadzisz także szkolenia i przedstawisz na nich wszelkiej maści wykresy i informacje mające za zadanie pomóc w ich przyswojeniu. Flipchart pomoże Ci w czytelny i zrozumiały sposób zilustrować prowadzone zajęcia. Wszystko to będzie możliwe dzięki dużej wielkości arkuszowi papieru, który podwieszany jest za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanych zaczepów. Oczywiście istnieje możliwość sięgnięcia po modele oferujące tablicę sucho-ścieralną, po których będziesz mógł pisać specjalnymi flamastrami występującymi w wielu kolorach. Inną kwestią jest zastosowanie tablic magnetycznych, które umożliwią wykorzystanie magnesów jako sposobu przyczepiania do nich przygotowanych wcześniej zdjęć i schematów (bez ingerowania w strukturę produktu).

Praktycznie każdy model posiada regulację wysokości i jest wykonany w ciekawej i nowoczesnej kolorystyce. Flipcharty stanowią doskonały wybór dla wykładowców, którzy pragną w profesjonalny sposób wspomóc prezentacją omawiane przez siebie zagadnienia. Umożliwia to lepsze i szybsze zrozumienie treści oraz przekazu jakie za nimi idą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby były wykorzystywane w biurze jako element wyposażenia sal konferencyjnych. Dzięki nim każdy współpracownik będzie w stanie szybko zrozumieć Twoje plany, założenia oraz intencje jakimi się kierujesz podczas realizacji określonego projektu. Będzie to miejsce gdzie z łatwością sporządzisz dodatkowe notatki na przywieszonym na flipcharcie papierze.

Flipcharty - różne rodzaje

Flipcharty dostępne są w różnych wersjach, jednak jednymi z najbardziej popularnych są te wykorzystujące powierzchnie sucho-ścieralne, po których będziesz mógł pisać specjalnymi flamastrami (znakomita alternatywa dla klasycznej tablicy i kredy). Ich zmazanie nie będzie żadnym problemem, nie będzie też problematycznego pyłu pojawiającego się podczas ścierania. Koniecznie zwróć uwagę na samą konstrukcję ramy, na której wszystko funkcjonuje. Istnieją modele oparte o klasyczny "trójnóg", standardowe "cztery nogi", jak i kółka w różnych konfiguracjach. Zapewniają one zdecydowanie największą mobilność. Jednak te w których zastosowano tradycyjne rozwiązania można z łatwością złożyć "na płasko" i schować w niewielkiej wnęce, np. za szafą. Wszystko ma swoje plusy oraz minusy – ważne, by wybrać model odpowiedni dla siebie i swoich wymagań.

Oferowane przez nasz sklep flipcharty charakteryzują się najwyższej jakości materiałami, a co za tym idzie trwałością i wytrzymałością na codzienne wykorzystywanie. Natomiast ich konstrukcje zostały tak przemyślane, by oferowały maksymalnie możliwą praktyczność w codziennym zastosowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z obsługą, jeżeli będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości. Naszym celem jest zaspokojenie Twoich potrzeb i oczekiwań względem wyposażenia biura i nie tylko.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.