axtoria

Montana mobile

Producent: Vittoria

Tablica mobilna – niezbędny sprzęt w każdym biurze

Mobilność to jedna z tych cech, których szuka się w sprzęcie wybieranym do biura czy szkoły. To nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające przedstawienie najważniejszych informacji w trakcie spotkania czy szkolenia, w sposób jak najbardziej przystępny. Tablice mobilne są wykonane na bazie lakierowanej płyty wiórowej z przyklejoną blachą. Wysokość można swobodnie regulować wedle swoich potrzeb. Zamontowane kółka są solidne i zapewniają mobilność tablicy, a jednocześnie pełną stabilność.

Łatwość notowania i ścierania – magnetyczne tablice mobilne

Każda tablica mobilna jest wykończona profilem aluminiowym o właściwościach suchościeralno-magnetycznych. Estetyczne, a zarazem minimalistyczne wykończenie, sprawia, że produkt dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu, spełniając jednocześnie swoje praktyczne funkcje. Nasze modele posiadają również dwa dodatkowe ramiona, które mogą posłużyć do zawieszania arkuszy papieru, co dodatkowo usprawni i uprzyjemni każdą pracę w szkole czy biurze.

  • Montana Mobile posiada blat o regulowanej wysokości wykonany na bazie lakierowanej płyty wiórowej z przyklejoną blachą posiadającą właściwości sucho ścieralno- magnetyczne.
  • Do wykończenia blatu zastosowano profil aluminiowy.
  • Wymiary blatu: wysokość-100cm, szerokość 70cm. Rozmiar blatu jest przystosowany do bloków papieru o rozmiarze 70x100 cm.
  • Nowoczesna kolorystyka srebrno-grafitowa.
  • Montana Mobile Plua-posiada dodatkowo dwa wysuwane ramiona, do mocowania uprzednio zapisanych arkuszy.

 

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.