axtoria

Montana mobile

Producent: Vittoria

Tablice mobilne – praktyczne rozwiązanie do biur lub placówek edukacyjnych

W tej kategorii przedstawiamy produkty wysokiej jakości, które znajdą zastosowanie m.in. w ośrodkach szkoleniowych czy biurach. Tablice mobilne to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia przedstawienie najważniejszych informacji w przystępny i sprawdzony sposób. Dostępny model Montana Mobile składa się z blatu o regulowanej wysokości, który jest wykonany na bazie lakierowanej płyty wiórowej z przyklejoną blachą. Drugi z wariantów — Montana Mobile Plus — posiada dodatkowo dwa wysuwane ramiona umożliwiające mocowanie uprzednio zapisanych arkuszy. Każda tablica mobilna została wykończona eleganckim profilem aluminiowym oraz ma właściwości suchościeralno- magnetyczne. Nasz asortyment cechuje estetyczna kolorystyka, dzięki czemu produkty dopasują się do każdego pomieszczenia. Przedstawione flipcharty są lekkie i dzięki zamontowanym kółkom mogą być przenoszone z miejsca na miejsce. To znacząco ułatwia ich użytkowanie oraz sprawia, że można z nich korzystać praktycznie wszędzie.

  • Montana Mobile posiada blat o regulowanej wysokości wykonany na bazie lakierowanej płyty wiórowej z przyklejoną blachą posiadającą właściwości sucho ścieralno- magnetyczne.
  • Do wykończenia blatu zastosowano profil aluminiowy.
  • Wymiary blatu: wysokość-100cm, szerokość 70cm. Rozmiar blatu jest przystosowany do bloków papieru o rozmiarze 70x100 cm.
  • Nowoczesna kolorystyka srebrno-grafitowa.
  • Montana Mobile Plua-posiada dodatkowo dwa wysuwane ramiona, do mocowania uprzednio zapisanych arkuszy.

 

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.