axtoria

Gabloty stojące

Gabloty stojące – zewnętrzna strona informacji

Informacje można przekazywać w najróżniejszy sposób – nie tylko na ścianach w szkolnych salach czy korytarzach instytucji. Gablota wolnostojąca zewnętrzna sprawdzi się do komunikowania najważniejszych ogłoszeń między innymi przed urzędami czy innymi ważnymi ośrodkami użyteczności publicznej. Taka gablota stojąca to jasność przekazu dzięki estetyce wykonania i możliwość wyeksponowania najważniejszych treści. W naszych produktach łączymy wykonanie z najwyższej jakości materiałów i przykładanie wagi do możliwości prezentowania informacji w sposób atrakcyjny dla odbiorcy.

Gabloty wolnostojące zewnętrzne – informacje dostępne wszędzie

Dowolność ustawienia gablot to z pewnością jeden z głównych atutów umieszczania w ten sposób informacji. Wszystkie warianty są zamykane na klucz, co daje dostęp jedynie upoważnionym osobom. Dodatkowo drzwi gabloty zewnętrznej wolnostojącej wykonane są ze szkła hartowanego bądź pleksi, dzięki czemu minimalizują szansę uszkodzenia bądź zniszczenia Ich powierzchnia to najwyższej jakości blacha o właściwościach magnetycznych. Gabloty zewnętrzne wolnostojące są wyposażone w uszczelki silikonowe – żaden deszcz czy kurz nie przeniknie do środka, zapewniając tym samym stale estetyczny wygląd.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.