axtoria

Tablice magnetyczne - suchościeralne

Tablice magnetyczne — suchościeralne

Przedstawiamy wygodne i praktyczne narzędzia pomocy dydaktycznej, które charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Tablica suchościeralno-magnetyczna jest obecnie najbardziej popularną tablicą stosowaną w szkolnictwie i środowisku biurowym. Poprzez użycie flamastrów suchościeralnych, korzystanie z niej jest bardzo poręczne, a dzięki właściwościom magnetycznym możemy za pomocą magnesów przyczepiać do jej powierzchni informacje prezentowane na różnych arkuszach papieru. Rozmaite modele ułatwią codzienną pracę i pomogą wyeksponować istotne treści. Tablica suchościeralna magnetyczna cechuje się wysoką jakością i eleganckim wyglądem. Oferujemy produkty dostępne w wielu wymiarach, dzięki czemu mogą one zostać dopasowane do konkretnych pomieszczeń. Tablice białe są solidne, a ich montaż nie jest skomplikowany. Dzięki swojej trwałości mogą służyć przez wiele lat.

Tablice białe — uniwersalne zastosowanie i wysoka jakość

Nasze produkty to nie tylko doskonałe wyposażenie placówek oświatowych czy urzędów. Tablice suchościeralno-magnetyczne mogą także sprawdzić się jako praktyczny prezent dla dziecka lub dodatkowy element domowego pomieszczenia. Będą one funkcjonalnym narzędziem do nauki i zabawy. Swobodne rysowanie, łatwe zapisywanie najważniejszych informacji, umieszczanie ulubionych notatek czy magnesów – to wszystko umożliwiają tablice magnetyczne. Produkty z naszego sklepu mogą okazać się przydatne w każdym domu i nie tylko. Doskonale odnajdą zastosowanie także wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba umieszczenia istotnych komunikatów. Właśnie dlatego oferujemy tablice ogłoszeniowe magnetyczne. Są łatwe i przystępne w użyciu, a ich wymiary pozwalają na ekspozycję wielu ogłoszeń. Wszystkie dostępne tablice białe mają szerokie zastosowanie. Polecamy zapoznać się z naszym asortymentem, który można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.