axtoria

Tablice magnetyczne - suchościeralne

Tablice magnetyczne – uniwersalność w parze z jakością

Tablice suchościeralno-magnetyczne są szeroko rozpowszechnionym narzędziem prezentacji i przekazywania treści. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością można zanotować najważniejsze informacje podczas spotkań i równie szybko je zmazać i zapisać kolejne. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od standardowych, kredowych tablic, które pozostawiają sporo pyłu i bałaganu. Tablice białe łączą w sobie solidność wykonania i elegancki wygląd. Na takiej powierzchni wszystkie treści są odpowiednio widoczne. Tablica suchościeralna magnetyczna z powodzeniem sprawdza się w każdej szkole czy biurze. Są niezwykle łatwe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia.

Ścianki magnetyczne – narzędzie reklamowe i informacyjne

Tablice magnetyczne są dostępne w wielu rozmiarach i różnego typu obramowaniach. Ich łatwość w użytkowaniu sprawia, że są idealne do każdego zastosowania, niezależnie od miejsca – sprawdzą się zarówno w biurach, jak i szkołach i instytucjach publicznych. Z kolei ścianki magnetyczne świetnie sprawdzają się podczas wszelkich działań marketingowych. Z ich pomocą można stworzyć efektowny system reklamowy. Jest to o tyle ważne, iż z niebywale łatwo jest zmieniać i aktualizować prezentowane treści.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.