axtoria

9.Ścianka-osłona ochronna

Producent: Vittoria

Ścianka ochronna inaczej osłona wykonana z bezbarwnej przeźroczystej pleksi, która może ograniczać rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii pomiędzy osobami szczególnie w miejscu pracy.

Może być szczególnie pomocna w okresie obecnej epidemii koronawirusa COWID-19(SARS-CO V-2), przyczyniając się do miejscowego ograniczenia rozprzestrzeniania się zakażenia, chroniąc ludzi przed zarażeniem.

Przeznaczona jest do stosowania w miejscach użyteczności publicznej  oddzielając np. klientów obsługiwanych w sklepach , bankach, aptekach i w miejscach bezpośrednich spotkań, w których zalecane jest zachowanie bezpiecznych odstępów celem ochrony przed zarazkami i wirusami mogąc tym samym ograniczyć rozprzestrzenianie się groźnej choroby.

 

·        wersja wolnostojąca niska - stawiana na ladę sklepową lub blat biurka, montowana za pomocą taśmy dwustronnej do podłoża

·        wersja wolnostojąca wysoka - stojąca bezpośrednio na podłodze

·        łatwa w utrzymaniu czystości

·        wysoka przepuszczalność światła 

·        w profilu aluminiowym B1

·        nogi aluminiowe

·        regulowana wysokość ścianki z pleksi

·        wymiar 60x90 cm

 

Zalecane jest częste dezynfekowanie osłony specjalnymi  środkami. Należy do tego celu używać miękkiej ściereczki nierysującej powierzchnię oraz stosowanie  takich środków dezynfekcyjnych, które nie uszkadzają  powierzchni, która wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Uwaga. Prezentowany produkt nie posiada żadnych dodatkowych właściwości fizycznych, chemicznych lub biologicznych mogących eliminować wirusy lub bakterie.

 Wykonujemy również zamówienia indywidualne według zapotrzebowania klienta.

sklep@axtoria.pl

tel. 22-648-29-09

 

Produkty
Ścianka - osłona ochronna do postawienia na blat

60x90

Index: 68/60x90/na blat


WIĘCEJ
Ścianka - osłona ochronna do postawienia na blat

70x80

Index: 68/70x80/na blat


WIĘCEJ
Ścianka - osłona ochronna wersja podłogowa

110x160

Index: 68/110x160/podłogowa


WIĘCEJ

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.