axtoria

7.Ścianki wystawowe PCV

Producent: Vittoria

Ścianki wystawowe PCV – niezbędne podczas wystaw

Zaprezentowanie konkretnych treści, eksponatów czy ogłoszeń nie byłoby możliwe bez odpowiedniego wyposażenia. Właśnie dlatego oferujemy solidne ścianki wystawowe. Często widziane w muzeach, na targach, a także konferencjach są istotnym elementem, bez którego konkretny przekaz bądź informacja nie dotarłyby do danej grupy odbiorców. W naszej ofercie znajdują się ścianki moderacyjne (szkolno-biurowo-firmowe): korkowe, tekstylne oraz magnetyczne. Mogą być one zarówno mobilne, jak i stacjonarne. Ścianki wystawowe zostały wykonane na podstawie specjalnych i trwałych profili aluminiowych. Dużą zaletą jest możliwość łączenia tych produktów oraz tworzenia dopasowanych układów. W każdym muzeum bez wątpienia dobrze prezentuje się ścianka tekstylna, która łączy swoją funkcjonalność z eleganckim wyglądem.

Wielofunkcyjne ścianki wystawowe – solidne oraz łatwe w montażu

Każdy z naszych produktów cechuje się wysoką jakością i uniwersalnym zastosowaniem. Ponadto przedstawione ścianki tekstylne nie są ciężkie. Posiadają grubość ok.2,5 cm i są wykonane na bazie płyty pilśniowej miękkiej, dzięki czemu z łatwością można je przetransportować w dowolne miejsce. Ich całkowita wysokość wynosi od 100 do 200 cm. Przedmiotem oferty są również ścianki wystawowe wykonane z odpowiedniej wiórowej płyty komorowej. Są to konstrukcje znacznie masywniejsze, średnio o grubości 5 cm, ale również umożliwiające swobodny montaż w wielu dowolnych konfiguracjach oraz w razie potrzeby łatwe do złożenia. Głównym przeznaczeniem ścianek, między innymi tekstylnych, jest prezentacja obrazów, plakatów itp. w muzeach oraz galeriach artystycznych.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.