axtoria

Witryny wiszące

Ekspozycja na wysokim poziomie – wyjątkowe witryny wiszące

Naścienne witryny łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. To wyjątkowy rodzaj mebla, który sprawdzi się w domowej przestrzeni oraz użyciu komercyjnym – w biurach, sklepach czy wszelkiego rodzaju instytucjach. Dostępne w naszej ofercie witryny wiszące są szklane, zaprojektowane z odpowiednich profili aluminiowych łączonych solidnie z pomocą plastikowych narożników. Bez trudu możemy dopasować grubość gabloty czy montowanie oświetlenia na życzenie klienta.

Witryna wisząca – szklana alternatywa dla stojących gablot

Witryna wisząca w oszklonej wersji prezentuje się niezwykle na każdej ścianie. Drzwi takiej gabloty są wykonane z w pełni bezpiecznego szkła hartowanego, a mechanizm przesuwania działa bardzo cicho i lekko, dzięki zastosowaniu metalowych roków. Każda witryna wisząca wyposażona jest w szklane półki, niezwykle łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Niebywałym atutem jest również jej trwałość i precyzja wykonania. Witrynę wiszącą szklaną mogą państwo zamówić w naszym sklepie w wersji dopasowanej pod indywidualne wymagania. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.