axtoria

Parawany i ścianki ekspozycyjne

Ekspozycja jest jednym z najważniejszych aspektów reklamy. Chcąc zwrócić uwagę odbiorców na konkretne treści, coraz częściej korzysta się z przyciągających uwagę produktów. Jednym z nich są ścianki ekspozycyjne, które prezentujemy w naszej ofercie. Posiadają uniwersalne zastosowanie i można je umieścić praktycznie wszędzie. Ścianki wystawowe cechują się łatwym montażem i odpowiednimi zabezpieczeniami. Proponujemy ich rozmaite rodzaje, które znajdą zastosowanie zarówno przy wystawach muzealnych, wydarzeniach plenerowych, jak i imprezach okolicznościowych. W naszej ofercie znaleźć można również parawany biurowe oddzielające od siebie daną przestrzeń. Dzięki odpowiedniej organizacji miejsca pracy, bezpieczeństwo i produktywność mogą znacznie wzrosnąć. Zapewniamy bogatą ofertę produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Parawany jako element wyposażenia biura

Zastosowanie parawanów/ścianek jest bardzo szerokie i stwarza wiele nowych możliwości. Konstrukcyjnie są to niejako tablice dwustronne połączone między sobą przy pomocy specjalnych łączników lub "nóg", dzięki którym tworzą one właśnie wspomniany parawan oddzielający przestrzeń biurową od otoczenia. Dzięki ich wykorzystaniu z łatwością zorganizujesz każde biuro wydzielając osobne stanowiska pracy dla swoich zespołów, a nawet zapewnisz im odpowiedni stopień izolacji akustycznej dla spokojnej i niezakłóconej pracy.

Oferta naszego sklepu obejmuje szereg produktów, takich jak: parawany biurowe, ścianki reklamowe, ścianki wystawiennicze, ścianki ekspozycyjne oraz ścianki mobilne. Charakteryzują się one najwyższą jakością i dbałością o detale wykończenia. Występują oczywiście w różnych kolorach i wymiarach, co pozwoli Ci na dobranie takich modeli, by współgrały z zaplanowanym przez Ciebie wystrojem wnętrza (chociażby w kwestii motywu kolorystycznego).

Ścianki parawanowe - zastosowanie

Istnieje wiele rodzajów ścianek bądź parawanów. Część z nich może być z powodzeniem wykorzystywana nawet podczas wystawiania ekspozycji muzealnych. Każdy z nich różni się w detalach wynikających z konstrukcji oraz typem zastosowania. Ścianki ekspozycyjne, zgodnie ze swoją nazwą sprawdzają się w celu prezentowania zawartych na nich informacji. Natomiast reklamowe są wykorzystywane w szeroko pojętym marketingu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarówno parawany, jak i ścianki posiadały na wyposażeniu kółka (będzie to tzw. "ścianka mobilna"), które zdecydowanie ułatwią ich przesuwanie. Jeżeli natomiast myślisz nad ściankami parawanowymi to idealnie sprawdzą się one podczas organizacji przestrzeni biurowych i wydzielania określonych stanowisk pracy, tzw. "boksów". Właściwie wszystko zależy od okoliczności - generalnie każda ścianka na swojej powierzchni będzie mogła prezentować notatki, jakieś zapisy informujące o zmianie obowiązujących zasad. Bardzo ciekawą kwestią jest ścianka ekspozycyjna, która obejmuje tablice dwustronne, dzięki czemu zapewnisz zarówno sobie jak i współpracownikom znacznie większą powierzchnię do pracy.

Musisz wiedzieć, że ścianka wystawiennicza (inaczej muzealna) posiada możliwość instalacji dedykowanych systemów, za pomocą których bez problemów można podwiesić, np. obraz dowolnych rozmiarów. Zapewnienie odpowiedniego podświetlenia wystawy z pewnością wpłynie pozytywnie na jej odbiór przez odwiedzających. Nasza oferta obejmuje modele w różnych kolorach, co ułatwia ich dobór w zależności od potrzeb.  Istnieje możliwość wykorzystania powierzchni korkowej, materiałowej, a nawet sucho-ścieralnej z właściwościami magnetycznymi. Znajdziesz w sklepie także modele wyposażone w praktyczne kółka. Zdecydowanie każdy będzie mógł coś dla siebie znaleźć, coś czego potrzebuje.

Jeżeli potrzebujesz parawanów bądź ścianek biurowych, ale nie widzisz ich w standardowej ofercie - koniecznie zadzwoń do obsługi klienta, który z pewnością pomoże Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania. Sięgnij po profesjonalne wyposażenie i nie przepłacaj!

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.