axtoria

Parawany i ścianki ekspozycyjne

Parawany i ścianki ekspozycyjne

Ekspozycja jest jednym z najważniejszych aspektów reklamy. Chcąc zwrócić uwagę odbiorców na konkretne treści, warto zaopatrzyć się w odpowiednie, służące do tego celu produkty. Jednym z nich są ścianki ekspozycyjne, które prezentujemy w naszej ofercie. Posiadają uniwersalne zastosowanie i można je umieścić praktycznie wszędzie. Cechują się one łatwym montażem i odpowiednimi zabezpieczeniami. Ścianki ekspozycyjne sprawdzają się zarówno przy wystawach muzealnych, wydarzeniach plenerowych, jak i imprezach okolicznościowych. W naszej ofercie znaleźć można również parawany biurowe oddzielające od siebie daną przestrzeń. Dzięki odpowiedniej organizacji miejsca pracy, bezpieczeństwo i produktywność mogą znacznie wzrosnąć. Zachęcamy do składania zamówień na parawany biurowe i inne produkty dostępne na naszej stronie.

Wyjątkowa wystawa – parawany ekspozycyjne

Istnieje wiele rodzajów ścianek bądź parawanów. Każdy z nich różni się detalami konstrukcyjnymi oraz typem zastosowania. Ścianki ekspozycyjne sprawdzają się w celu prezentowania zawartych na nich treści, szczególnie w muzeach i różnego typu wystawach. Z kolei dzięki ściance ekspozycyjnej bez problemu można podwiesić, np. obraz dowolnych rozmiarów. To przydatne narzędzie podczas każdej wystawy. Jeśli dodać do tego odpowiednie podświetlenie z pewnością wpłynie pozytywnie na jej odbiór. Nasza oferta obejmuje modele w różnych kolorach. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania powierzchni korkowej, materiałowej, a nawet sucho-ścieralnej z właściwościami magnetycznymi. Znajdziesz w sklepie także modele wyposażone w praktyczne kółka. Aby odgrodzić część wystawy, przydatny okazać może się parawan ekspozycyjny, który właściwie zabezpieczy każdą przestrzeń.

Parawany biurowe – idealne do każdego biura

Zastosowanie parawanów/ścianek jest bardzo szerokie i stwarza wiele nowych możliwości. Konstrukcyjnie są to tablice dwustronne połączone przy pomocy specjalnych łączników. Parawan biurowy świetnie nadaje się do rozdzielania przestrzeni w małych i większych korporacjach. Jego wykorzystanie ułatwia zorganizowanie osobnych stanowisk pracy dla zespołu i zapewnia spokojniejszą pracę na open space. Każda ścianka biurowa posłużyć może także do prezentowania notatek czy innych zapisków.

Ścianka biurowa dopasowana do Twoich potrzeb

Jeżeli potrzebujesz parawanów bądź ścianek biurowych, ale nie widzisz ich w standardowej ofercie – koniecznie zadzwoń do obsługi klienta, który z pewnością pomoże Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania. Ścianki biurowe są naprawdę przydatne zarówno na dużej, jak i małej powierzchni biurowej, zapewniając odpowiedni komfort wszystkim pracownikom. Już teraz sięgnij po profesjonalne wyposażenie i nie przepłacaj!

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.