axtoria

Gabloty

Gabloty ogłoszeniowe – na klatki schodowe, do biur i urzędów

Gablota reklamowa to ważna część wielu działań marketingowych, a także przekazywania codziennych, a jednocześnie ważnych informacji. To często także najszybszy sposób na praktyczną komunikację. Tablica ogłoszeniowa wewnętrzna sprawdzi się w również w każdej przestrzeni biurowej. Wśród gablot wygodnym rozwiązaniem jest ta wisząca, wewnętrzna, dzięki której na każdej ścianie z łatwością można ją zawiesić. Nasze produkty sprawdzą się także w placówkach edukacyjnych. Taka gablota szkolna nada się na miejsce ekspozycji prac uczniów czy tematyczne gazetki oraz kalendaria.

Ważne ogłoszenia wymagają dobrej oprawy – gabloty aluminiowe

Aby informacje były zauważalne dla ich odbiorców, wymagają one wyjątkowej oprawy. W tym z pewnością posłuży gablota ogłoszeniowa – wewnętrzna, łatwa w montażu, solidnie wykonana. To cechy, które wyróżniają nasze produkty. Stworzone są one z wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego aluminium, nie ma więc problemu z instalacją, ani szybką eksploatacją. Gablota informacyjna wewnętrzna to idealne narzędzie do dzielenia się najważniejszymi treściami w sposób klarowny i przejrzysty.

 UWAGA


 ŚWIĄTECZNE PROMOCJE !!! *******


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Kontakt

Axtoria
ul. Bielawska 117
05-520 Bielawa
tel. 22 648-29-09

sklep@axtoria.pl

Informacje

Klienci

O nas...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży produktów przeznaczonych do szkół i biur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, mapy, gabloty, flipcharty, ścianki ekspozycyjne, a także tablice kolumnowe w systemach jezdnych. Nasza oferta jest stopniowo rozszerzana o produkty z zakresu sprzętu prezentacyjnego.